"NIGDY NIE PROJEKTUJ BUDYNKU ZANIM NIE POZNASZ JEGO MIESZKAŃCÓW."

~Frank Lloyd Wright

CUDO – grupa projektowa powstała z połączenia pracowni Tomasza Borowiaka oraz pracowni Aleksandra Czerwonki, tworząc w ten sposób trzon większej grupy projektowej. CUDO to pracownia specjalizująca się w architekturze wnętrz, wzornictwie i grafice. W projektowaniu wykorzystujemy najnowsze trendy obowiązujące w tej branży i własne doświadczenie, by zaoferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania zarówno projektowe jak również technologiczno-materiałowe. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta, dążymy do kreowania wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu.

Zespół

Tomasz Borowiak

Architekt Wnętrz | Współwłaściciel
aleksander-czerwonka-jablonski_architekt-wnetrz-wroclaw

Aleksander Czerwonka-Jabłoński

Architekt Wnętrz | Współwłaściciel
arch-wnetrz-magdalena-ziolo_1

Magdalena Zioło

Architekt Wnętrz

Anna Wójcik

Architekt Wnętrz

Agata Jaskulska

Architekt Wnętrz

Alina Pułka

Architekt Wnętrz

Dołącz do zespołu

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje portfolio oraz CV na adres:

praca@cudostudio.pl

Czym się zajmujemy?

Mieszkania

Poznajemy przyszłych mieszkańców, badamy ich charaktery, potrzeby i analizujemy tryb życia. Tworzymy program funkcjonalny wnętrz, który sprawdzamy w możliwych układach i rozwiązaniach. Projektujemy wnętrza dla konkretnych ludzi, szyjemy je na miarę.

Medyczne

Sprawiamy, że wizyty u specjalistów zaczynają być jeszcze bardziej przyjemne. Dbamy o samopoczucie pacjentów w każdym detalu naszego wnętrza. Podobno dzięki nam dzieci przestały bać się dentystów.

Gastro

Tworzymy miejsca, w których przesiadujesz ze znajomymi. Projektujemy je od kuchni i zza baru, realizując najodważniejsze wizje inwestorów. Z niektórymi jesteśmy od foodtrucka do foodcourtu.

Biura

Tworzymy wizytówki ludzkich osiągnięć, w których przyjemnie jest rozmawiać o biznesie. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie przestrzeni dopasowanych do profilu i wizerunku firmy. Miejsca pracy tworzymy tak, by chciało się do nich rano wstawać.

Grafika

Pracujemy od ogółu do szczegółu, ponieważ projekty prowadzone kompleksowo dają najlepszy efekt. Tworzymy miejsca, ich klimat i każdy graficzny detal wierząc, że te elementy żyją ze sobą w symbiozie.

Projektujemy dla: