"NIGDY NIE PROJEKTUJ BUDYNKU ZANIM NIE POZNASZ JEGO MIESZKAŃCÓW."

~Frank Lloyd Wright

CUDO – grupa projektowa powstała z połączenia pracowni Tomasza Borowiaka oraz pracowni Aleksandra Czerwonki, tworząc w ten sposób trzon większej grupy projektowej. CUDO to pracownia specjalizująca się w architekturze wnętrz, wzornictwie i grafice. W projektowaniu wykorzystujemy najnowsze trendy obowiązujące w tej branży i własne doświadczenie, by zaoferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania zarówno projektowe jak również technologiczno-materiałowe. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta, dążymy do kreowania wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu.

Zespół

Tomasz Borowiak Wrocław architekt wnętrz

Tomasz Borowiak

Architekt Wnętrz | Współwłaściciel
aleksander-czerwonka-jablonski_architekt-wnetrz-wroclaw

Aleksander Czerwonka-Jabłoński

Architekt Wnętrz | Współwłaściciel
arch-wnetrz-magdalena-ziolo_1

Magdalena Zioło

Architekt Wnętrz

SZYMON CHUDY

Architekt Wnętrz

ANNA WÓJCIK

Architekt Wnętrz

Dołącz do zespołu

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje portfolio oraz CV na adres:

praca@cudostudio.pl

Czym się zajmujemy?

Mieszkania

Poznajemy przyszłych mieszkańców, badamy ich charaktery, potrzeby i analizujemy tryb życia. Tworzymy program funkcjonalny wnętrz, który sprawdzamy w możliwych układach i rozwiązaniach. Projektujemy wnętrza dla konkretnych ludzi, szyjemy je na miarę.

Medyczne

Sprawiamy, że wizyty u specjalistów zaczynają być jeszcze bardziej przyjemne. Dbamy o samopoczucie pacjentów w każdym detalu naszego wnętrza. Podobno dzięki nam dzieci przestały bać się dentystów.

Gastro

Tworzymy miejsca, w których przesiadujesz ze znajomymi. Projektujemy je od kuchni i zza baru, realizując najodważniejsze wizje inwestorów. Z niektórymi jesteśmy od foodtrucka do foodcourtu.

Biura

Tworzymy wizytówki ludzkich osiągnięć, w których przyjemnie jest rozmawiać o biznesie. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie przestrzeni dopasowanych do profilu i wizerunku firmy. Miejsca pracy tworzymy tak, by chciało się do nich rano wstawać.

Grafika

Pracujemy od ogółu do szczegółu, ponieważ projekty prowadzone kompleksowo dają najlepszy efekt. Tworzymy miejsca, ich klimat i każdy graficzny detal wierząc, że te elementy żyją ze sobą w symbiozie.

Projektujemy dla: